Інформація про конференцію

20-21 жовтня 2016
ВИ ЧИТАЄТЕ ІНФОРМАЦІЮ ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ

Долучитися до участі

в конференції

Стати учасником

Заповнити заявку

На конференції ми поговоримо про те, чому важливо посилювати правову спроможність українських громад: що це означає в контексті української системи безоплатної правової допомоги, для чого це потрібно і який міжнародний досвід ми можемо використовувати для підвищення ефективності цього процесу. Участь у конференції братимуть експерти-практики з різних країн, в тому числі Канади, США, Південної Африки, Пакистану.

На конференції буде представлено кращі міжнародні та українські практики посилення правової спроможності громад, а також будуть обговорюватися питання щодо переваг, підходів, шляхів та інструментів посилення правової спроможності громад, в тому числі, планується обговорення таких питань: Як залучити громади до процесу якісних змін? Як вплинути на корупційні традиції? Як вирішувати спори без суду? Як посилити правові можливості вразливих верств населення? Як вирішувати правові питання без юристів?

До участі у конференції запрошуються експерти, посадові особи та громадські діячі, кому цікава тема правової спроможності та, зокрема, ті, хто має досвід залучення вразливих верств населення та громад до захисту їхніх прав та відстоювання інтересів тощо.